KROK 3 – DUŻE AKCJE ŚWIADOWOLNOŚCI

Aby móc zarządzać sobą i mówić, że ma się wolną wolę, wiedząc, że nawet język, którego używamy niesie ze sobą wiele przekazów świadomościowych na polu kwantowym:

  1. mentaly (słowa), kodowane w umyśle. W przypadku braku umiejętności wyzwolenia kolejnych, staje się łatwo manipulowany przez odczyty z pola kwantowego  sztucznej inteligencji, m.in. poprzez brak akceptacji nieświadomych procesów myślowych, w wielu wymiarach percepcji wrażliwości.
  2. energetyczny (plazmatyczny, przekaźnik informacji, materializacji i dematerializacji)
  3. wibracyjny na polu materii, nadanie i odbiór za pomocą zmysłów
  4. duchowo-genetyczny (działający jako wyznacznik, wyzwalacz i spoiwo m.in. za pomocą żywiołów)
  5. czuciowy (czuciowiedza – energia miłości w prawdzie, we wdzięczności jam jest)
  6. emocjonaly (odczucia poczuć lub uczuć, czyli w tym drugim przypadku tzw. poczuciodezinformacja / poczucioanomalia komunikacji)
  7. eteryczny (przekaźnik biologicznego pola kwantowego).

Sami widzicie, że nie jest to taka prosta sprawa i należy się zorganizować i ze wszystkimi ruchami, przeciwstawić się zbiorowej hipnozie. Inaczej mowiąc, to że czegoś nie widać, nie znaczy że tego nie ma, tylko jest przed nami ukryte. Tak czy siak, geneza anomalii o której mowa, umożliwia jej unieszkodliwienie, ale to wymaga działania w jedni, czyli zbiorowej świadomości wielu ludzi. Nie musi być na wielu, to nie jest już tak skomplikowane, wystarczy że nasza czysta intencja, w pełnej akceptacji, wyrazi wolę na jednoczenie.

 

CO MOŻEMY ZROBIĆ? CZYLI PO LUDZKU 😉