Ogólpolskie Spotkanie Zrzeszenia Niezależnych Terapeutów i Psychologów

Wypuszczamy pierwsze wici 🙂

Wdzięczność wszystkim przybyłym na spotkanie. Było ono pierwsze, a na następne zapraszamy w każdy piątek, godzina 19.00. Informacje i przejście na strone spotkania www.spotkania.zycia.pl.

W związku z tym, że spotkania mają charakter otwarty, uzupełniamy się wiedzą i doświadczeniem. Początek spotkania dotyczył prezentacji zagadnienia stosowania sterowania umysłu na wszystkich ludziach, także terapeutach i psychologach.

Stowarzyszenia, ale także zrzeszenia zarejestrowane w Polsce i za granicą, działają bezprawnie, gdyż Polska jest zwykłą korporacją, której tej nazwy zabraniamy także używać nierządowi. Jest to bowiem dobro narodowe, tak jak każde wypracowane przez nas i każda ziemia, która była bezprawnie złodziejom, przez złodziei sprzedana.

Ci, co zajmowali się terapiami, w związku z tym, iż nie kładziono nacisku na wartości i początek genezy wszelkich przyczyn poczuć, mogą spokojnie uznać, że większa część z tego czego się uczyli lub co być może praktykują, jest do zmiany, wymiany lub do wyrzucenia.

Otruto, otumaniono i okradziono Polaków, stosując niewolące naród techniki, które pozyskiwano z badań i eksperymentów na ludziach. Większość analizy i tak była dokonana i wykorzystana przez sztuczną inteligencję, którą wpuszczono do kraju i przyzwolono na jej obecność, a działała ona w następujący sposób:

 1. Programowanie pola kwantowego przez gry
 2. Tworzenie sztucznych linii czasu w nieświadomości
 3. Stosowanie i promowanie przyzwoleń (pornografia, śmierć, krzywda, bezczucie)
 4. Powiązania korporacji systemowych, religijnych i biznesowych (sterowanych kultami pieniądza, władzy, eutanazji społecznej)
 5. Trucie organizmów i ograniczanie dostępności zdrowia, tworzenie sztucznych zamienników np. leki, które nigdy nimi nie były
 6. Stosowanie zwielokrotnień hologramów, wykorzystujących podszycie się pod nazwy np. ksiąg szatana, zła, tworzenie nagetywych scenariuszy i scenografii
 7. Zmiana mowy języka polskiego, na hipnotyczny w niskich wibracjach, m.in. przez przeinaczenia, przedrostki i dualizmy destrukcyjne podświadomości
 8. Zatajenia tożsamości i stopniowe rozdzielanie narodu na rodziny, rodziny na jednostki (patologizowanie, dofinansowanie bierności)
 9. Przyzwolenia na firmy komunikacyjne, które namawiają na nielegalny hazard giełdowy, zobowiązania, zastrzyki zabójcze (NAJWAŻNIEJSZE – dozwolone podszywanie algorymów sztucznej inteligecji, które dosłownie wmawiają, nagabują i wciskają usługę lub produkt, wmuszając, bo znają dokładnie wszystko o tzw. kliencie np. za naszego androida)
 10. Otumanianie falami elektromagnetycznymi (przyzwolenia i promocje), które powodują choroby cywilizacyjne i ograniczają świadomość i zabierają pamięć, sterują umysłem.
 11. Przekazanie bezprawnej licencji bankom, przyzwolenia na krzywdząca ludzi lichwę (97% kwoty kredytu, pochodnie także każdej pożyczki, to dopisana kwota przez bank), celem późniejszego zwrotu środków, które miały w pierwszej kolejności uwięzić, wprowadzić w poczucie zależności, a w następnej doprowadzić do zubożenia, stresu, depresji, zawlaszczenia majątku itd..
 12. lista zarzutów dopiero się zaczyna.

 

Skupiliśmy się jednak na dużych akcjach, które sukcesywnie wdrażamy, gdyż tylko w ten sposób, razem ze wszystkimi, uruchomimy zbiorową odpowiedzialność, by wpłynąć na zbiorową świadomość. O tym zapomnieli dosłownie wszyscy, ale nie jest to nikogo wina, bo zostało to od dziecka nam wmaipulowane. Dobaczcie tylko na ta dawkę nadużyć i braków, celowo kreowaną przez coś, co wpuszczono jako truciznę razem z trendami, ideologiami, narzędziami czerpania zysków i energii z ludzi, powaliłoby słonia, także nie ma win, tylko akceptacja i wspólne sprzątanie tego burdelu.

Kolejne dusze do Rady Życia. Wdzięczność i piszcie, dodajcie możliwości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *