Oczyszczające sesje terapeutyczne

……………………………………………………………..

1. Sesje hipnozy regresyjnej z telepatą

  • Wiele zespołów pracuje obecnie w celu eliminowania negatywnego programowania na człowieka, jego świadomą i nieuścwiadomioną część. Nie wielu ludzi zdaje sobie sprawę, skąd występują w nich tzw. poczucia, myśli, doświadczenia lub tzw. choroby.
  • Jedną z metod sprawdzenia tego ze specjalistami, którzy przyglądać się będą stanowi naszego ducha/ duszy lub ciała subtelnego naszej świadomej cześci, są telepaci pracujący we współpracy z istotami zajmującymi się usuwaniem negatywnego programowania na nasz umysł, które od urodzenia jest na ludziach stosowane i dotyczy kontraktowania naszej energii i zachowań.
  • Jeżeli zatem czujesz, że nie czujesz i Twoje emocje lub sytuacja życiowa pozostawia wiele pytań, to jest duże prawdopodobieństwo, że nie jest to Twoja wina lub nie masz na toświadomego wpływu. Rzeczywistość jest inna niż ją postrzegamy, a gdy odzyskujemy świadomość, może wydać się zupełnie inna i warto oprócz oczyszczania siebie z toksyn umysłu, żywności, negatywnego programowania systemów i religii, dokonać weryfikacji tego kim się czujemy z ducha / duszy i kto lub co tak naprawdę jest za to odpowiedzialny oprócz nas samych.

Polecani terapeuci:

  • Ewelina Piotrowska z Zespołem Telepatów  – PRZEJDŹ